Sponzorujeme

POMÁHÁME POTŘEBNÝM A PODPORUJEME REGION      

SENSES LITVÍNOV

Sdružuje rodiče dospívajících a dospělých osob s mentálním a vícečetným postižením, odborníky a další zájemce z řad široké veřejnosti v regionu Litvínov a okolí. Spolek Senses Litvínov chce svým "dětem" poskytnout příležitost podílet se na utváření vlastního života vybudováním stabilního zázemí, které odpovídá jejich potřebám a umožňuje jim rozvíjet své schopnosti takovým způsobem, který jim v budoucnu umožní co možná nejvyšší míru samostatnosti.


HC VERVA LITVÍNOV – A-TÝM EXTRALIGA

Litvínov patří ke třem klubům, kteří v létě 2012 obdržely statut Akademie ČSLH. Litvínov komisi zaujal zejména velmi dobrým dlouhodobým tréninkovým plánem, zázemím, které je součástí zimního stadionu a možností využívání nedalekých sportovních areálů. Cílem projektu je výchova špičkového mládežnického hráče schopného konkurovat nejlepším hráčům ve světovém měřítku ve spojení s absolvováním středního vzdělání.

     

     

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM – A-TÝM CHANCE LIGA

Klub za dobu své existence vychoval ve svých řadách nejednoho reprezentanta a špičkového hokejistu. Velkou zásluhu na úspěších klubu měla dobrá práce s mládeží už za minulého režimu. Nejslavnějšími hráči, kteří začínali ve Slovanu kariéru jsou např. Milan Hejduk, Jan Čaloun, Martin Štěpánek, Petr Rosol, Pavel Gross, Radek Kampf, Petr Kuda... V současné době klub hraje v 1. hokejové lize ČR, kde pravidelně bojuje v posledních letech o postup do Extraligy. V letech 2006, 2007, 2009 a 2011 se stali Lvi mistry 1. ligy. V sezóně 2007/08 hrál klub zatím poprvé ve své historii Extraligu.


HK BANÍK MOST

   

   

HC MOST - 1. HOKEJOVÁ LIGA


FK SIAD MOST - 2. FOTBALOVÁ LIGA


   

    

KRASOBRUSLENÍ MOST


PLAVECKÝ KLUB MOST

   

   


 

https://mostecky.denik.cz/ostatni_region/zlata-horecka-studenta-a-kominkove-plavci-soutezili-v-decine-20190529.html


O nás »


O nás » Sponzorujeme


D E L F Y s.r.o., Dělnická 209, 434 01 Most

 

FB

Most | Litvínov | Jiřetín | Jirkov   ♦   obchoddelfystaviva.cz


Eshop »

Zásady ochrany osobních údajů »

 

Mapa stránek Vytiskni tuto stránku Poslat odkaz na tuto stránku © 2020 Insion