Pomoc Moravě a oblasti Stebno

Velice nás zasáhla zpráva o ničivém tornádu na Moravě i v oblasti Stebna a soucítíme s oběťmi živelné katastofy. Připojili jsme se proto s pomocí. V pátek 2. 7. jsme do obce Mikulčice vyslali plný nákladní vůz s nářadím, materiálem a dalšími prostředky. Číst více.

 

Dále jsme se připojily k pomoci společností KB BLOK a KM BETA s úžasnou slevou na střešní krytiny ve výši 80 % pro zasažené oblasti (Morava a Stebno). Slevu v plné výši přenášíme na koncového zákazníka. Navíc jsme se rozhodli jako podporu nabídnout dopravu zcela zdarma. Také pro zasažené nabízíme dodání latí a fólií se slevou 50 %.

Akce je určena pouze pro obyvatele zasažených oblastí s doložením místa určení!

 

V případě zájmu využijte:
DELFY staviva, Pavel Chýle, tel.: 777 712 271
Kontakt u KB-blok  - p. Ranuša, tel.: 736 629 555, e-mail: ranusa@kb-blok.cz

 

Pomoc Moravě, sleva na materiál, tornádo na Moravě

Podpora obětem živelné pohromy

Společnost KM BETA se rozhodla poskytnout obětem živelné pohromy podporu ve formě extrémních slev na námi vyráběné materiály. DELFY staviva přenese veškeré poskytnuté slevy na své zákazníky tak, jak nastavila společnost KM BETA. Věříme, že touto akcí alespoň trochu pomůžeme s obnovou poničených obcí.

Celé znění výzvy obchodního ředitele KM BETA pana Marka Žídka naleznete ZDE.

 

Z ceníkových cen zboží KM BETA budou poskytovány konečné slevy ve výši:

1. Betonová střešní krytina - veškeré základní tašky a betonové střešní doplňky 80 %
2. Keramický zdicí systém Profiblok - veškerý sortiment 60%
3. Systém suchých maltových směsí Profimix - veškerý sortiment 50%
4. Vápenopískový zdicí systém Sendwix - veškerý sortiment 50%

 

Doplnění z 29. 6. 2021

Vzhledem ke komplikované situaci, která vznikla v důsledku živelné pohromy - tornáda, se snažíme, co nejlépe distribuovat naši pomoc obětem. Vzhledem k přetíženosti krizových štábů, obecních úřadů, starostů a dalších organizátorů pomoci se komplikuje vyhodnocování našich původních kritérií pro poskytování slev a zdržujete to pomoc obětem. Pracujeme nyní na úpravě pravidel pro poskytování slev. Jakmile si dohodneme pravidla s koordinátory pomoci, budeme vás informovat o způsobu a výši námi poskytovaných slev na naše výrobky a služby.

 

Ing. Marek Žídek
obchodní ředitel