Rekonstrukce prodejny Most

Něco by to chtělo

Často jsme od vás, našich zákazníků, slýchávali: "Potřeboval bych k tomu ještě...", "Máte také...", nebo "Škoda, že nemáte i ...". Chtěli jsme vám vyhovět, ale vždy naše snaha skončila u otázky "Kam s ním?". Naše mostecká prodejna neměla dostatečné prostory pro zařazení více zboží. Nevyhovujícím se stalo také její členění a rozmístění regálů se zbožím.

Rozhodnuto

Ať jsme se snažili sebevíce, ať jsme zboží přeskládávali jakkoliv, nebylo již možné sortiment uspořádat tak, jak bychom chtěli. Padlo proto rozhodnutí - mostecká prodejna se musí rekonstruovat. Rozhodnutí to nebylo nijak jednoduché... zkuste rekonstruovat prodejnu, která je plná zboží. Díky velkému výprodeji se nám podařilo zásoby prodejny snížit na minimum a mohli jsme začít plánovat. Kreslili jsme, navrhovali a virtuálně rozmisťovali jednotlivé prvky prodejny, až jsme dospěli k řešení podle našich představ. Výsledný návrh si můžete prohlédnout zde.

._rekonstrukce-DELFY-staviva-Most_1.jpg

Rekonstrukce začala

Když rekonstruovat, tak od podlahy. Kdo zná naší mosteckou prodejnu, vůbec by ji nepoznal. Spíš než prodejnu připomíná hrubou stavbu. Práce jde ale rychle od ruky. Teprve jsme začali a právě se pracuje na podlahách, ale už nyní se těšíme až vás přivítáme ve zbrusu nové prodejně, ve které už určitě najdete vše, co budete ptřebovat.

Delfy staviva Most rekonstrukce 01Delfy staviva Most rekonstrukce 02

Záleží nám na vaší spokojenosti, proto bychom rádi věděli, co byste nejvíce ocenili v nové mostecké prodejně.

Hlasujte v anketě. Hlasovat můžete pouze jednou.

Elektrické nářadí
10%
Ručníh nářadí a nástroje
5%
Stavební materiál
0%
Potřeby pro stavbu
2%
Střešní materiál
5%
Nátěrové hmoty
18%
Rychlejší vyřízení zakázky
16%
Bonusový systém
40%

hlasovalo: 37

 

 

O nás