E rámeček TANGO 3901A-B30 B trojnásobný vodorovný, bílá
Obj.číslo: NA0000039949
cena za ks
Skladem: 44 ks
Most: 0, Litvínov: 18, Jiřetín: 0, Podbořany: 26 ks
-15%
bez DPH: 61,82
ks
  dotaz k výrobku
      sdílejte
do oblíbených
Popis produktu
Popis výrobku
Upřesnění parametrů pro E rámeček TANGO 3901A-B30 B trojnásobný vodorovný, bílá
Typ rámečku: E rámeček
Série: TANGO
Model: 3901A-B30 B
Počet modulů: 3 (trojnásobný)
Uspořádání: vodorovný
Barva: bílá
Kategorie: Elektro
Použití: pro upevnění elektroinstalačních prvků
Hodnocení zákazníky
Zatím nehodnoceno, buďte první!
Kromě E rámeček TANGO 3901A-B30 B trojnásobný vodorovný, bílá by Vás mohlo také zajímat
zpět  Zpět na další elektro
Naposledy navštívené
DI rukavice PETRAX PREMIUM vel.09DI rukavice PETRAX PREMIUM vel.09
BE houba brusná 100x70x25mm zrnitost  80BE houba brusná 100x70x25mm zrnitost 80
BE práh dveřní 100cm/ 8cm, výška 19mm bukBE práh dveřní 100cm/ 8cm, výška 19mm buk
KU stěrka nerez silver line 120mm KU stěrka nerez silver line 120mm
HP ARDON kalhoty Urban+ tmavě modré vel.56HP ARDON kalhoty Urban+ tmavě modré vel.56
HP ARDON kalhoty Cool Trend středně modré vel.54HP ARDON kalhoty Cool Trend středně modré vel.54
HACO mřížka větrací kruhová  50 bíláHACO mřížka větrací kruhová 50 bílá
STALCO vrták do betonu sds-plus x5 12x260 powermaxSTALCO vrták do betonu sds-plus x5 12x260 powermax
BE hladítko mořská houba 280x140x30mmBE hladítko mořská houba 280x140x30mm
LE plátno smirkové 230x280mm P60LE plátno smirkové 230x280mm P60