KGR redukce DN250/160
Obj.číslo: NA0000006946
cena za
Skladem: 3 ks
Most: 0, Litvínov: 2, Jiřetín: 0, Podbořany: 1 ks
-45%
bez DPH: 547,25
ks
  dotaz k výrobku
      sdílejte
do oblíbených
Popis produktu
KGR redukce DN250/160
Popis výrobku
KGR redukce DN250/160 je plastový tvarovkový prvek určený pro venkovní kanalizační systémy KG, který slouží ke spojení potrubí různých průměrů, konkrétně potrubí s vnitřním průměrem 250 mm na potrubí s průměrem 160 mm. Tato redukce je vyrobena z kvalitního PVC, které zajišťuje vysokou odolnost vůči mechanickému poškození, chemikáliím a povětrnostním vlivům. Instalace je jednoduchá díky přesným rozměrům a standardizovaným spojům, které zajišťují těsnost a spolehlivost odvodnění v rámci hrubé stavby. Produkt je vhodný pro použití v kanalizacích a jiných venkovních odvodňovacích systémech, kde je potřeba efektivně přizpůsobit průměr potrubí.
Upřesnění parametrů pro KGR redukce DN250/160
Typ materiálu: PVC
Průměr vstupní DN: 250 mm
Průměr výstupní DN: 160 mm
Použití: venkovní kanalizace
Kategorie: Hrubá stavba > kanalizace a odvodnění > venkovní systém KG
Vlastnosti: odolnost vůči chemikáliím a povětrnostním vlivům
Těsnost: standardizované spojení
Hodnocení zákazníky
Zatím nehodnoceno, buďte první!
Kromě KGR redukce DN250/160 by Vás mohlo také zajímat
zpět  Zpět na další Hrubá stavba venkovní systém KG
Naposledy navštívené
SOUDAL  White grease 400mlSOUDAL White grease 400ml
PPR záslepka DN32PPR záslepka DN32
Fošna 80x200x3000mm Fošna 80x200x3000mm
BE špachtle na sádrokarton  40mmBE špachtle na sádrokarton 40mm
Dalap mřížka SUVLAW 100Dalap mřížka SUVLAW 100
PPR koleno DN25/45°PPR koleno DN25/45°
BE rychlosvěrka MAXI 90cm BTBE rychlosvěrka MAXI 90cm BT
BE sekera GALA  400gBE sekera GALA 400g
BE zarážka dveří černá-matBE zarážka dveří černá-mat
HP ARDON štít Š-P 29HP ARDON štít Š-P 29
BE váleček PERLON 100mm MIDIBE váleček PERLON 100mm MIDI
LP respirátor KN FFP2 LP respirátor KN FFP2
Dalap mřížka GM 125 RFNDDalap mřížka GM 125 RFND
BE vana lakovací pro vál. do 180mmBE vana lakovací pro vál. do 180mm