Nohejbalový turnaj 2022

Třetí nohejbalový DELFY Cup se opět vyvedl!

I přes nepřízeň počasí a občasné dešťové přeháňky jsme si třetí ročník nohejbalového turnaje opět užili!
Celkem se účastnilo  17 týmů a nálada byla skvělá. Turnaj se po odehrání skupin rozdělil na A ( profíci ) a B (hobíci). Po namáhavých zápasech se ve skupině A podařilo zvítězit týmu „Pětka“, který vyhrál turnaj již potřetí, tentokrát v sestavě Hartman, Peroutka, Pertlík.
Na druhém místě se umístil tým „Taxi“, na třetím pak  „Čechie“. Našemu týmu „Delfy“ uniklo třetí místo opravdu o vlásek, a získal krásnou „bramborovou“ medaili.

Skupina B - hobby - také bojovala velmi napínavě. Na prvním místě se umístil tým „MMM“, druhé místo patří týmu „Ta Svině“ a krásné třetí místo obsadil tým „Podles“.
Během náročného sportovního dne, ale i po něm bylo pro všechny zúčastněné připraveno bohaté občerstvení. Všem sportovcům děkujeme za účast a těšíme se příští rok na již čtvrtém turnaji DELFY Cup.