POMÁHÁME POTŘEBNÝM A PODPORUJEME REGION

Jako společnost působící především v regionu severních Čech si uvědomujeme svůj podíl na jeho tvorbě. Proto naše firemní strategie zahrnuje také podporu různých sportovních i sociálních aktivit.

 


  

Dětská skupina PLANETKA UFFO

Spokojenost dětí a jejich rodičů je cílem nové dětské skupinky s názvem Planetka UFFO. Opírájí se o osobní přístup, přátelskou atmosféru a laskavost. Zaměřují se i na logopedickou péči.

 

 

 


  

Taneční studio Kamily Hlaváčikové

Taneční studio se pyšní několika tituly, je několikanásobným mistrem České republiky, stejně tak mistrem Evropy a mistrem světa v různých věkových kategoriích a tanečních disciplínách, jako jsou plesové formace, karibské tance, latinské formace, show dance, mažoretkové formace, roztleskávačky, contemporary a výrazový tanec. Za rok 2019 obdrželo Taneční studio ocenění Talent roku od Asociace amatérských sportovců ČR.

  

 

  

Základní škola a mateřská škola Bečov

Základní škola a mateřská škola Bečov je úplnou venkovskou, přesto moderní, školou s rodinnou atmosférou, která patří k nejmenším v regionu.  Škola sdružuje mateřskou školu, základní školu, školní jídelnu, školní družinu a klub. Málo početné třídy nám umožňují věnovat pozornost každému žákovi individuálně. V odpoledních hodinách pořádáme pro žáky velké množství volnočasových aktivit. Ve škole jsou vítáni i rodiče a další občané obce, pro které připravujeme přednášky, kurzy a tvořivé dílny.

  

 

  

1. VESLAŘSKÝ PLÁŽOVÝ SPRINT

V neděli 8. srpna 2021 od 10.hod. se na jezeře Most uskutečnil 1. VESLAŘSKÝ PLÁŽOVÝ SPRINT. Jedná se o první oficiální závod tohoto typu na území České republiky. Pořadatelé Veslařský klub Ohře Louny a Veslařský klub Ohře Most se všemi partnery akce by chtěli zpopularizovat náš sport v nové a atraktivní lokalitě jezera Most pro rozvoj vodních sportů.

  Veslařský plážový sprint - sponzor DELFY staviva

 

  

SENSES LITVÍNOV

Sdružuje rodiče dospívajících a dospělých osob s mentálním a vícečetným postižením, odborníky a další zájemce z řad široké veřejnosti v regionu Litvínov a okolí. Spolek Senses Litvínov chce svým "dětem" poskytnout příležitost podílet se na utváření vlastního života vybudováním stabilního zázemí, které odpovídá jejich potřebám a umožňuje jim rozvíjet své schopnosti takovým způsobem, který jim v budoucnu umožní co možná nejvyšší míru samostatnosti.

  

 

  

HC VERVA LITVÍNOV – A-TÝM EXTRALIGA

Litvínov patří ke třem klubům, kteří v létě 2012 obdržely statut Akademie ČSLH. Litvínov komisi zaujal zejména velmi dobrým dlouhodobým tréninkovým plánem, zázemím, které je součástí zimního stadionu a možností využívání nedalekých sportovních areálů. Cílem projektu je výchova špičkového mládežnického hráče schopného konkurovat nejlepším hráčům ve světovém měřítku ve spojení s absolvováním středního vzdělání.

  

 

  

HC SLOVAN ÚSTÍ NAD LABEM – A-TÝM CHANCE LIGA

Klub za dobu své existence vychoval ve svých řadách nejednoho reprezentanta a špičkového hokejistu. Velkou zásluhu na úspěších klubu měla dobrá práce s mládeží už za minulého režimu. Nejslavnějšími hráči, kteří začínali ve Slovanu kariéru jsou např. Milan Hejduk, Jan Čaloun, Martin Štěpánek, Petr Rosol, Pavel Gross, Radek Kampf, Petr Kuda... V současné době klub hraje v 1. hokejové lize ČR, kde pravidelně bojuje v posledních letech o postup do Extraligy. V letech 2006, 2007, 2009 a 2011 se stali Lvi mistry 1. ligy. V sezóně 2007/08 hrál klub zatím poprvé ve své historii Extraligu.

  

 

  

HK BANÍK MOST

Házená je moderní, dynamický kolektivní míčový sport, který má v Mostě dlouholetou tradici. Mládežnická družstva od minižáků po žáky starší sbírají hezké sportovní úspěchy. Účastní se turnajů nejen po celé republice, ale i v zahraničí. Oddíl házené HK Baník Most uspěl ve výběrovém řízení a získal statut Sportovní střediska (SpS).

  

 

  

7. ZŠ MOST

Jedná se o spádovou školu. Nachází se ve středu města v klidném prostředí. Jedním ze strategických cílů školy je rozvoj zájmové činnosti žáků jako prevence proti negativním jevům současné doby. Na škole funguje řada zájmových kroužků vedených učiteli, ale i rodiči.

  

 

  

FK BANÍK MOST - SOUŠ

Fotbalový klub chce odkazovat na úspěchy mosteckého fotbalu, a těžit z ukončení konkurenčních bojů na území jednoho města, především v oblasti výchovy mládeže. Cílem klubu je dlouhodobá udržitelnost fotbalového působení ve městě, která bude stavět na práci s mládeží, dále vysoké ambice A-mužstva ovšem postavené na dlouhodobé ekonomické stabilitě. 

 

  

 

  

KRASOBRUSLENÍ MOST

Prvotní myšlenkou bylo, že by v Mostě mohl vzniknout nějaký sport víceméně pro holčičky (jasně, že i pro kluky), s tím, že hokeji se věnují zejména kluci, tak proč ne krasobruslení. Cílem oddílu je mít fungující oddíl jak po sportovní tak lidské stránce a vychovat si dobré krasobruslaře.

  

 

  

PLAVECKÝ KLUB MOST

Spolek s názvem Plavecký klub Most, z.s. je samosprávný a dobrovolný svazek členů, kteří provozují tělovýchovu, sportovní, organizační, osvětovou a vzdělávací činnost. Plavci se zúčastňují mnoha soutěží, kde si vytváří spousty osobních rekordů.

  

 

  

NADAČNÍ FOND VERONIKY KAŠÁKOVÉ

Nadační fond, ale především lidé, kteří se rozhodli doprovázet mladé lidi z dětských domovů na jejich cestě do reálného života. Děti z dětského domova ztrácí domov dvakrát! Poprvé odchodem z biologické rodiny a podruhé odchodem z dětského domova, kdy se často ocitají v nepříznivých situacích a jsou zcela odkázáni jen sami na sebe.

  

   

  

SKAUTI MOST

Skautské středisko Oheň je organizační jednotkou Junáka – českého skauta, která působí v Mostě. Cílem je poskytnout dětem plnohodnotný program, zaměřený na všestranný rozvoj osobnosti. Scházejí se každý týden ve Skautském domě, jezdí na víkendové i delší výpravy. Každý rok pořádají jarní i letní tábory.

  

 

  

ZUŠ MOSKEVSKÁ

Je školou zaměřenou na nehudební obory tzn., že děti zde mohou studovat obory: výtvarný, taneční a literárně – dramatický. Žáci školy se účastní řady domácích i zahraničních soutěží a přehlídek. Ve všech oborech učí kvalifikovaní a aprobovaní učitelé. Přes řadu úspěchů žáků je stále hlavním těžištěm společné práce komplexní rozvoj kreativních dovedností a výtvarné senzitivity mladých lidí.

 

 

 

O nás